Aktualności

EIB Czysta Energia jako rodzinna firma ze Śląska zajmującą się sprzedażą w szeroko pojętej branży OZE nie ogranicza się tylko do montażu i serwisu urządzeń. Pasja całego zespołu EIB do sportu, a zwłaszcza piłki nożnej, skłania ich do angażowania się w inicjatywy wspierające rozwój młodych talentów.

Nie mogło nas zabraknąć podczas XXII TURNIEJU TENISA "NAUKA WROCŁAW BERGMAN ENGINEERING 2024" Wydarzenie pod patronatem Kolegium Rektorów Szkół Wyższych Wrocławia i Opola przy wsparciu naszej firmy E-Intelligence Business, Fundacji Sport Promotion, Bergman Engineering oraz Prezydenta Miasta Jacka Sytryka.

Wojewódzkie Fundusze Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej przyjmują wnioski o dofinansowanie lub pożyczkę na wymianę starych pieców i kotłów na paliwo stałe oraz termomodernizację budynków jednorodzinnych. Kwota dopłaty zależy od zakresu planowanych prac, jednak maksymalna suma wsparcia na kompleksową termomodernizację wynosi 136 200 zł.

Dotacje dla sektora HoReCa 2024 (KPO). Pomagamy firmom w realizacji każdego etapu dotacji. Kompleksowo zajmujemy się przygotowaniem wniosków oraz profesjonalnie wykonujemy montaże inwestycji oraz w późniejszym etapie serwisy instalacji.

Firma EIB Pompy Ciepła przeszła szkolenie kolejnej z pomp produkowanych w Grupie Midea i uzyskała autoryzację i dostęp do marki KAISAI; którego pozycja jest coraz mocniejsza na naszym rynku.