Montaż fotowoltaiki

Fotowoltaika, będąca jednym z odnawialnych źródeł energii zyskuje coraz więcej zwolenników na całym świecie, również w Polsce. Instalacja paneli fotowoltaicznych nie ingeruje bowiem w środowisko naturalne, a one same nie emitują zanieczyszczeń i szkodliwych substancji do atmosfery. Ogniwa fotowoltaiczne, budujące panele zamieniają energię słoneczną w energię elektryczną. Prąd stały, powstający w wyniku konwersji, zwanej też efektem fotowoltaicznym, zostaje przekształcony w prąd zmienny przez falownik czyli inwerter. W ten sposób korzystamy z energii na tych samych zasadach, jak przy tej, dostarczanej nam przez zakład energetyczny.

Oferujemy kompleksowy montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie Katowic i okolic. Zajmujemy się nie tylko samym zakładaniem systemów, ale tworzymy projekt od podstaw i dobieramy odpowiednie komponenty, które zapewnią najlepszą wydajność na określonym obszarze. Dostarczamy najwyższej jakości panele fotowoltaiczne i inne elementy instalacji. Prace wykonuje zgodnie z ogólnie obowiązującymi zasadami i zaleceniami dotyczącymi bezpieczeństwa. Dopełniamy wszelkich niezbędnych formalności, a następnie zajmujemy się dokładnym montażem systemu OZE, który przed całkowitym uruchomieniem dokładnie testujemy.

Montaż paneli fotowoltaicznych Katowice – kto może skorzystać z naszych usług?

Wykonujemy instalacje fotowoltaiczne zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw, gospodarstw rolnych czy wspólnot mieszkaniowych. Zdajemy sobie sprawę, że branża fotowoltaiczna skupia wielu zwolenników, a możliwość skorzystania z korzystnych form dofinansowania sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na zamontowanie paneli słonecznych, które w przyszłości mogą zapewnić niezależność energetyczną dla danego gospodarstwa lub działalności.

Jeżeli chcesz zaoszczędzić na rachunkach za prąd, a przy tym interesują cię ekologiczne względy instalacji energetycznej, nie znajdziesz lepszej opcji. Firma EiB oferuje montaż paneli fotowoltaicznych na terenie województwa śląskiego i możemy pochwalić się renomą wśród zadowolonych klientów. Oferujemy profesjonalne usługi montażu, nasza ekipa wyróżnia się profesjonalną wiedzą oraz doświadczeniem w zakładaniu odpowiednich komponentów związanych z instalacją OZE. Dużą wagę przywiązujemy nie tylko do wydajności całego systemu, ale też do tego, aby był w pełni bezpieczny.

Gdzie najlepiej zamontować panele fotowoltaiczne?

Podczas montażu paneli fotowoltaicznych bardzo ważna jest lokalizacja modułów. Powinny one znaleźć się w miejscu dobrze nasłonecznionym, gdyż tylko w takim przypadku system będzie mógł być w pełni wydajny i produkować wystarczającą ilość energii. Podczas przygotowania indywidualnego projektu fotowoltaiki dla naszych klientów, określamy najlepszą lokalizację paneli. Najczęściej wykonujemy montaż na dachu budynku, jednak gdy nie ma takiej możliwości lub dach jest skierowany w złą stronę, szukamy odpowiedniego miejsca na gruncie.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych usługą montażu fotowoltaiki w Katowicach do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy firmą z doświadczeniem i zapewniamy, że do każdego zlecenia podejdziemy z najwyższą starannością. Zapoznaj się z ofertą dofinansowania do fotowoltaiki!