EIB Czysta Energia - nie tylko pasja do OZE ale i do sportu

2024-06-13

E-IB

EIB Czysta Energia jako rodzinna firma ze Śląska zajmującą się sprzedażą w szeroko pojętej branży OZE nie ogranicza się tylko do montażu i serwisu urządzeń. Pasja całego zespołu EIB do sportu, a zwłaszcza piłki nożnej, skłania ich do angażowania się w inicjatywy wspierające rozwój młodych talentów.


Wierzą również że inwestycja w młodzieżową piłkę nożną to inwestycja w przyszłość, a ich zaangażowanie pozwoli na dalszy rozwój lokalnej drużyny piłkarskiej.

"Jako zapaleni fani piłki nożnej cieszymy się, że możemy angażować się w pomoc w działaniach klubu LKS Gwiazda Chudów, który ma na celu promowanie sportu i zdrowego rozwoju dzieci wśród lokalnej społeczności. Mamy nadzieję, że nasze wsparcie przyczyni się choć trochę i pomoże sportowcom spełnić marzenia" Wiesław Paszek - Członek Zarządu E-Intelligence Business.

Wspólnym celem jest zachęcenie dzieci do aktywnego spędzania czasu, odejścia od komputera i stworzenie postawy sportowca. Takie działania przyniosą ogromny sukces młodemu adeptowi piłki nożnej ale też lokalnej społeczności.

"Kształtowanie odpowiednich nawyków, aktywnego trybu życia a także pasja do sportu, to korzyści płynące z zaangażowania klubu, pod którymi się podpisujemy całym zespołem czystej energii" Edyta Paszek - Prezes E-Intelligence Business."
"Jesteśmy pewni że za kilka lat ktoś z drużyny LZS Gwiazda Chudów będzie miał szansę zagrać z orzełkiem na piersi w barwach białoczerwonych. Zachęcamy również do kibicowania naszej narodowej drużynie, która już za kilkanaście dni rozpocznie zmagania futbolowe."

Z pozdrowieniami od całego zespołu EIB Czysta Energia" Roman Pietrasiewicz - Specjalista ds. Marketingu.