Naszym priorytetem jest jakość

W 2017 roku, gdy pierwszy raz pomyślałem o założeniu własnej firmy miałem za sobą już ponad 20 lat pracy zawodowej, od ślusarza do dyrektora departamentu marketingu spółki giełdowej. Praca w korporacji to ogromne doświadczenie, wszyscy mówią, że pracujesz dla kogoś ale to nieprawda, pracujesz również dla siebie. Doświadczenie zebrane podczas tych 20 lat,
a później jeszcze kilka w firmie o globalnym zasięgu na rynku Oil&Gassna stanowisku prezesa zarządu nauczyło mnie w kogo i w co inwestować.

W 2021 roku firma nabrała rozpędu w oparciu o kapitał rodzinny. Razem
z moimi bliskimi podjęliśmy decyzję o zainwestowaniu i wejściu szeroko
w branżę OZE. Kilka lat wcześniej nawiązałem współpracę ze spółkami zajmującymi się sprzedażą i montażem tych urządzeń. Niemal od zawsze byłem fanem czystego środowiska. Jeszcze jako Radny jednej z gmin
na Śląsku, razem z Sołtysem i Urzędem Gminy pierwsi wprowadziliśmy umowy na odbiór i wywóz odpadów i nie była nam potrzebna do tego żadna ustawa. Potrafiliśmy mądrze wytłumaczyć ludziom, że to po prostu potrzebne i pożyteczne, bo skorzystają na tym nasze dzieci i wnuki.

Zebrane doświadczenia pozwoliło na zbudowanie firmy, która dba
o środowisko, o klienta, buduje lojalność pracowników, jest odpowiedzialna społecznie. Pomimo różnych zawirowań na rynku spowodowanych czynnikami makro i mikro ekonomicznymi, niepewnością wprowadzaną przez politykę, skołowaceniem klientów, firma stopniowo umacnia swoją pozycję. To, czym kierujemy się w codziennej pracy razem z coraz szerszym gronem współpracowników, to rzetelność i odpowiedzialność. Każdy kolejny montaż ma przynieść rekomendację do kolejnego klienta. Dbamy o najwyższą jakość wykonywanych instalacji, aby długo służyły naszym odbiorcom. Często poprawiamy po innych pomagając uwierzyć sceptykom, że OZE służy planecie i im samym. Budujemy Firmę z perspektywą długoplanową. Mamy nadzieję, że klienci którzy nam zaufali nigdy się nie zawiodą.