Pompy ciepła Toshiba

Toshiba Estia to pompy ciepła powietrze-woda typu split. Urządzenia wyposażone są w inwerterową sprężarkę Toshiba, umożliwiającą szeroki zakres modulacji mocy. Firma EiB oferuje sprzedaż i montaż pomp ciepła Toshiba na terenie Katowic i całego województwa śląskiego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Czym wyróżniają się pompy ciepła Toshiba Estia?

Pompy ciepła Toshiba stanowią połączenie niezawodności i dobrej wydajności. Jest to ekologiczna oferta, która sprawdza się w gospodarstwach domowych. Pompy ciepła Toshiba Estia zyskały renomę na rynku poprzez szereg cech, które wyróżniają te urządzenia.

Wydajność

Pompy ciepła Toshiba Estia są znane ze swojej wysokiej wydajności energetycznej. Wykorzystują zaawansowane technologie, takie jak inwerterowy sprężarkowy system, który pozwala na oszczędzanie energii i dostarcza optymalne ciepło przy minimalnym zużyciu energii elektrycznej.

System Multi-Split

Toshiba Estia oferuje możliwość podłączenia kilku jednostek wewnętrznych do jednej zewnętrznej jednostki pompy ciepła. Pozwala to na niezależne sterowanie temperaturą w różnych pomieszczeniach, co zapewnia większą elastyczność i komfort dla użytkowników.

Technologia Inverter

Pompy ciepła Estia wykorzystują technologię inwertera, która pozwala na dostosowanie mocy i prędkości pracy do aktualnych warunków. Dzięki temu osiągają wysoką efektywność energetyczną i zapewniają stabilną temperaturę wewnątrz pomieszczeń.

Dlaczego warto wybrać pompy ciepła toshiba estia?

Pompy ciepła toshiba estia znane są z wysokiej wydajności energetycznej i dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań mogą dostarczyć więcej ciepła przy minimalnym zużyciu energii elektrycznej, a to zwiększa szansę na niższe rachunki za prąd. Urządzenia wykazują zdolność pracy w trybie chłodzenia i grzania, dzięki czemu zapewniają komfort termiczny w budynkach niezależnie od pory roku. Mogą dostarczać ciepło w zimie i chłodzenie w lecie, eliminując potrzebę posiadania oddzielnych systemów grzewczych i klimatyzacyjnych.

Firma Toshiba to marka z ugruntowaną reputacją, oferująca sprawdzone urządzenia. Jest to producent, któremu można zaufać. Nasza firma oferuje możliwość zakupu i montażu pomp ciepła Toshiba Estia na terenie śląska. Wszystkie osoby z Katowic i okolic zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który dokładnie przedstawi naszą propozycję sprzedaży i montażu urządzeń oraz umówi się na sporządzenie projektu instalacji. Jeżeli poszukujesz pompy ciepła dobrej klasy w atrakcyjnej cenie, urządzenia Toshiba wpisują się w te kryteria. Zapoznaj się także z ofertą montażu pomp ciepła