EIB Pompy Ciepła autoryzowanym partnerem marki FoxAir

2022-06-01

Szukając najbardziej ekonomicznego, a przy tym komfortowego systemu grzewczego, coraz więcej osób decyduje się na zakup i montaż ekologicznej pompy ciepła, która w połączeniu z instalacją fotowoltaiczną może stać się tanim źródłem ogrzewania Twojego domu lub firmy. Ogromny wpływ na popularność tego rozwiązania mają różnego rodzaju dotacje, z których można skorzystać, by w znaczny sposób obniżyć koszty całej inwestycji. Coraz bardziej wzrasta także nasza świadomość ekologiczna oraz zaufanie do tej nowoczesnej technologii.

Skorzystaj z oferty EIB i wybierz pompę ciepła do swojego domu czy firmy

Już od wielu lat z zaangażowaniem stawiamy na Odnawialne Źródła Energii (OZE), zajmując się sprzedażą, montażem i serwisem pomp ciepła oraz instalacji fotowoltaicznych. Nieustannie się rozwijamy w tej branży, podnosząc kompetencje własne oraz naszych pracowników. By móc wspierać naszych Klientów podczas zakupów urządzeń grzewczych oraz oferować im najnowocześniejsze produkty i rozwiązania dostosowane do ich indywidualnych potrzeb, chętnie bierzemy udział w różnego rodzaju spotkaniach branżowych.

Nie inaczej było w listopadzie br., kiedy to przedstawiciele EIB uczestniczyli w szkoleniu oraz uzyskali autoryzację na montaż pomp ciepła marki FoxAIR. Zdobyta wiedza pomogła nam wykonać dużą realizację, w której wykorzystaliśmy urządzenia grzewcze tego producenta, montując je w kaskadzie złożonej z 5 jednostek. W ten sposób dostosowaliśmy instalację cieplną do indywidualnych potrzeb naszego Klienta.

Pompy ciepła FoxAIR – niezawodność i trwałość przez długi czas

Wykorzystując tego typu urządzenia grzewcze, możesz w bezpieczny, a przy tym komfortowy sposób nie tylko ogrzać czy wychłodzić swój dom czy inny budynek, ale również zaopatrzyć go w ciepłą wodę użytkową, która będzie dostępna przez cały rok. Pompy ciepła FoxAIR doskonale współdziałają zarówno z ogrzewaniem podłogowym, jak i klasycznymi grzejnikami. Charakteryzują się wydajnością i wysokim współczynnikiem efektywności, nawet w bardzo niskich temperaturach.

Na podkreślenie zasługuje również fakt, że pompy ciepła firmy FoxAIR posiadają aż 10 – letnią gwarancję z możliwością jej wydłużenia. Użytkowanie produktu jest niezwykle komfortowe, a wręcz intuicyjne. Można nimi całkowicie zdalnie zarządzać, precyzyjnie je programując. Pompy ciepła FoxAIR to wysokiej klasy urządzenia, które z łatwością dostosujesz do swoich indywidualnych potrzeb.