EIB Pompy Ciepła autoryzowanym partnerem firmy Atlantic

2022-03-01

Coraz więcej osób wykorzystuje odnawialne źródła energii do ogrzania pomieszczeń swoich domów czy firm. Nie dziwi więc fakt, że montaż pomp ciepła, będących doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych cieszy się ogromną popularnością. Takie rozwiązanie posiada bowiem wiele zalet. Nie tylko pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy na rachunkach za ogrzewanie, ale również jest ekologiczne i odznacza się atrakcyjnym designem. Jeśli więc chcesz zmniejszyć koszty ogrzewania Twojego domu lub firmy, postaw na pompę ciepła i ciesz cię przytulnym, ciepłym wnętrzem. Z EIB to naprawdę proste!

Szukasz taniego ogrzewania? – zdecyduj się na zakup pompy ciepła!

Zapewnienie naszym Klientom najwyższych standardów obsługi oraz oferowanie im najlepszych produktów i rozwiązań to priorytet firmy EIB. Dlatego też staramy się współpracować z wiodącymi markami z branży fotowoltaiki i pomp ciepła. Cieszymy się, że w październiku uzyskaliśmy autoryzację firmy Atlantic na montaż, serwisowanie oraz uruchamianie pomp ciepła. Od tej chwili przedstawiciele EIB mogą dokonywać kompleksowego montażu urządzeń grzewczych u Klientów, którzy zdecydowali się na wybór marki Atlantic.

W ten sposób uzupełniliśmy naszą ofertę, w której do tej pory znajdowały się takie marki jak Mitsubishi, Toshiba, Galmet, Netsu czy York o nowe, doskonałej jakości produkty renomowanej firmy Atlantic. Jest więc w czym wybierać! Decydując się więc na skorzystanie z oferty EIB i montaż pompy ciepła w połączeniu z fotowoltaiką masz pewność, że wybrany przez Ciebie produkt jest najwyższej jakości i posłuży Ci przez długi czas.

Postaw na jakość i wybierz pompę ciepła Atlantic do Twojego domu i firmy

Decydując się na zakup pompy ciepła, warto zwrócić uwagę na to, czym dane urządzenie grzewcze wyróżnia się na tle konkurencyjnych marek, dostępnych na rynku. W przypadku pomp ciepła Atlantic zalety możnaby mnożyć. Przede wszystkim, zostały one wyposażone w ekologiczny czynnik chłodniczy R414, który cechuje się wysokim ciśnieniem pracy oraz doskonałą sprawnością.

Pompy ciepła firmy Atlantic, dzięki wbudowanemu inwerterowi mogą działać w trybie rewersyjnym, czyli zimą zapewnią nam ciepło, a latem schłodzą pomieszczenia. Zwolennikom ekologii z pewnością spodoba się to, że owe urządzenia grzewcze nadaje się do powtórnego przetworzenia w procesie produkcji, co oznacza, że po ich naturalnym zużyciu podlegają recyklingowi.