Pompy ciepła Hitachi w asortymencie EIB Pompy Ciepła

2023-01-19

Posiadanie ciepłego domu wcale nie musi wiązać się z wysokimi rachunkami za ogrzewanie. Decydując się na montaż pompy ciepła możesz sporo zaoszczędzić, a przy tym zadbać o środowisko naturalne. Takie wygodne i ekologiczne rozwiązanie nie tylko ogrzeje Twój dom czy firmę, ale również zapewni Ci ciepłą wodę z energii odnawialnej. Jeśli zależy Ci na najkorzystniejszym rozwiązaniu, zdecyduj się na montaż pompy ciepła w połączeniu z instalacją fotowoltaiczną, dzięki czemu znacznie zmniejszysz koszty ogrzewania domu czy biura.


Postaw na pompę ciepła i już dziś ciesz się tanim ogrzewaniem!

By sprostać oczekiwaniom naszych klientów i móc oferować im jeszcze szerszą gamę produktów, najlepszych światowych marek, pracownicy EIB we wrześniu br. uzyskali autoryzację na montaż pomp ciepła Hitachi. Nasz zespół wykonał również instalację złożoną z dwóch pomp Hitachi 20 kw, pracujących równolegle. Takie rozwiązanie było determinowane brakiem dostępności sterowników kaskadowych, których obecnie nie ma na rynku.

Poszukując sprawdzonego systemu ogrzewania budynku, możesz więc śmiało postawić na produkty najwyższej jakości – idealnie dopasowane do Twoich oczekiwań, jak i zasobności portfela. Decydując się na zakup pompy ciepła Hitachi, zmniejszysz koszty swojego ogrzewania i będziesz mógł się cieszyć ciepłem domowego ogniska. Przed przystąpieniem do montażu  wykonamy ekspertyzę budynku pod kontem energetycznym, by poznać jego parametry techniczne i móc dobrać najlepszy model urządzenia grzewczego.

Pompy ciepła Hitachi dla domów i firm

Znanej na całym świecie marki Hitachi nikomu chyba nie trzeba przedstawiać. Pompy ciepła produkowane przez ten japoński koncern technologiczny to połączenie doskonałej jakości z funkcjonalnością i niezawodnością. Niewątpliwą zaletą pomp ciepła Hitachi jest fakt, iż są urządzeniami w pełni bezobsługowymi, co pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu. Oczywiście zasada ich działania oparta jest na odnawialnych źródłach ciepła, co sprawia, że dzięki nim możesz cieszyć się tanim ogrzewaniem, a przy tym w pełni ekologicznym.

Pompy ciepła Hitachi doskonale nadają się do ogrzewania budynków mieszkalnych, jak i lokali usługowych czy też obiektów przemysłowych, gdyż nawet przy niskich temperaturach zewnętrznych, wydajność pomp pozostaje niezmienna. Ich montaż jest łatwy i szybki, a dzięki prostej zasadzie działania takie rozwiązanie stanowi również najbezpieczniejszy sposób ogrzewania obiektu, niwelując do minimum zagrożenie powstania pożaru czy zatrucie gazem.