Nowa nazwa firmy, lecz cele i priorytety nadal takie same

2022-04-09

Pragniemy poinformować naszych Kontrahentów oraz Klientów – zarówno tych obecnych, jak i przyszłych, którzy dopiero znajdą się w tym zacnym gronie, że 9 kwietnia 2022 roku NZW E-INTELLIGENCE BUSINESS SP. Z O.O. podjęło uchwałę o zmianie nazwy na formę skróconą EIB SP. Z O.O. Zdecydowano również o podniesieniu kapitału spółki do 220 000 zł. Nowym członkiem zarządu został Wiesław Paszek, który będzie umacniał sprzedaż naszych produktów i usług, przyczyniając się do rozwoju zielonej energii elektrycznej w Polsce.


EIB SP. Z O.O – stawiamy na zieloną energię!

Z niepokojem obserwujemy jaki wpływ na ceny surowców energetycznych ma tocząca się w Ukrainie wojna. Napięta sytuacja na arenie międzynarodowej nie tylko sprawia, że koszty zakupu paliw znacząco rosną, ale również niejako wymusza od właścicieli domów, gospodarstw rolnych czy firm szybką transformację w kierunku zielonej energii. Warto również podkreślić, że ogromny postęp gospodarki, a co za tym idzie wzrost zapotrzebowania na energię elektryczną sprawia, że dotychczas wykorzystywane źródła energii nie są już wystarczające.

Warto więc zdać sobie sprawę, że korzystanie z odnawialnych źródeł energii może przyczynić się do zmniejszenia zależności od paliw kopalnych, które musimy importować, a także ochronić nasze gospodarstwa domowe czy firmy przed gwałtownymi wzrostami cen.

Ekologiczne odnawialne źródła energii (OZE) pozwalają wytwarzać energię z surowców, które są niewyczerpywalne – słońca, wiatru czy wody. Inwestycja w zieloną energię to nie tylko dbanie o środowisko naturalne, ale również o własny portfel. Patrząc na aktualne ceny prądu oraz prognozy ekspertów w tym temacie jesteśmy pewni, że inwestycja w odnawialne źródła energii jest naprawdę rozsądnym rozwiązaniem, który na lata zapewni spokój zarówno gospodarstwom domowym, jak i firmom.

EIB SP. Z O.O – specjaliści od pomp ciepła i fotowoltaiki

Celem naszej firmy jest dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług, opartych na innowacyjnych technologiach. Wykonujemy instalacje fotowoltaiki oraz pomp ciepła. Jak wiadomo, jest to duet idealny. Fotowoltaika zapewni nam niskie rachunki za prąd, a montaż pompy ciepła pozwoli ogrzać dom czy firmę w ekologiczny sposób. Warto jednak podkreślić, że tylko skorzystanie z obydwu rozwiązań pozwoli nam stworzyć "dom samowystarczalny".

Jeśli zdecydują się Państwo na zakup paneli fotowoltaicznych, specjaliści z EIB SP. Z O.O wykonają dla Państwa indywidualny audyt energetyczny, czy też dobiorą odpowiednią moc pompy ciepła, gdy zainteresują się Państwo na wybór ekologicznego ogrzewania. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że takie rozwiązania nie należą do najtańszych, jednak możliwość skorzystania z różnych sposobów finansowania - począwszy od dotacji, przez programy rządowe, aż po ulgi sprawiają, że cieszą się one coraz większą popularnością.

Stawiając na zieloną energię mogą mieć Państwo pewność, że cała inwestycja zwróci się w krótkim czasie, a rachunki za prąd czy ogrzewanie ulegną znacznemu zmniejszeniu.