Pracownicy EIB Pompy Ciepła w Folwarku Zgierz – szkolenie z zakresu produktów marki Galmet

2022-11-09

Ogrzewanie domu czy firmy węglem, gazem, bądź innymi paliwami staje się coraz droższe, a przy tym użytkowanie kotłów wykorzystujących te źródła energii często pozostawia wiele do życzenia. Warto więc skorzystać z innej alternatywy i zdecydować się na montaż pompy ciepła, najlepiej w połączeniu z fotowoltaiką. Takie rozwiązanie posiada wiele zalet. Pompy ciepła są bowiem wydajne, proste w obsłudze, a koszty ich eksploatacji nie nadszarpną Twojego domowego budżetu. Na rynku istnieje wielu producentów tych urządzeń grzewczych. Jednym z nich jest Galmet – lider produkcji urządzeń grzewczych.

Zmniejsz koszty ogrzewania, wybierając pompy ciepła i panele fotowoltaiczne Wybierz Galmet!

Nasz zespół ciągle się dokonali, poszerzając swoją wiedzę i szukając najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie fotowoltaiki i pomp ciepła. Mimo wieloletniego doświadczenia nie spoczywamy na laurach, tylko chętnie uczestniczymy w różnego rodzaju spotkaniach branżowych. Nie inaczej było i tym razem.

Szkolenie, w którym wzięli udział nasi pracownicy poprowadził Tomasz Szymański z firmy Galmet –produkującej już od 40 lat pompy ciepła. Handlowcy pracujący w EIB poznali ciekawe szczegóły dotyczące produktów tej marki oraz nowości, które wkrótce pojawią się na rynku. Było to dla nas niezwykle cenne doświadczenie, bowiem chcemy rozpocząć ścisłą współpracę z firmą Galmet, której urządzenia grzewcze są jednymi z lepiej sprzedających się u nas pomp ciepła. Cieszą się dużym zaufaniem wśród klientów, ze względu na wiele posiadanych zalet, mi.in. 5 – letnią gwarancję na produkty.

Pompy ciepła Galmet – doskonałe rozwiązanie dla Twojego domu i firmy

Jedną z niezaprzeczalnych zalet pomp ciepła Galmet dla domów i firm jest ich uniwersalność. Te urządzenia grzewcze znajdują swoje zastosowanie w różnych typach budynków – zarówno domach jednorodzinnych i wielorodzinnych, jak i budynkach użyteczności publicznej czy przedsiębiorstwach.

Na podkreślenie zasługuje również fakt, że pompy ciepła Galmet doskonale współpracują z fotowoltaiką, gdyż ok. 75% potrzebnej im do pracy energii czerpią ze źródeł odnawialnych, a tylko 25% musi zostać dostarczone w postaci prądu. Dzięki temu praca pompy ciepła jest w pełni wspierana z OZE.

Jeśli więc szukasz taniego ogrzewania, zakup pompy ciepła będzie doskonałym rozwiązaniem. W naszym asortymencie znajdziesz również inne urządzenia grzewcze czołowych producentów, takie jak Toshiba, Netsu czy York.