Czyste Powietrze

2024-04-04

Czyste Powietrze" źródło gov.pl 

Ogólnopolski program dopłat do wymiany starych pieców oraz docieplenia domów jednorodzinnych

.Wsparcie finansowe możesz uzyskać na:

▪︎ocieplenie ścian, 

▪︎️stropu, 

▪︎️podłogi,

▪︎️wymianę okien, 

▪︎️drzwi, 

▪︎️bramy garażowej,

▪︎️wymianę starego pieca – kotła na paliwo stałe (węgiel, drewno) – na nowoczesne źródło ciepła,▪︎instalację CO (centralne ogrzewanie) i CWU (ciepła woda użytkowa),▪︎️wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła,▪︎️mikroinstalację fotowoltaiczną.

■Co musisz zrobić?

▪︎Zadzwoń lub napisz do eksperta EIB, który pomoże Ci we wszystkich formalnościach związanych z programem. 724 124 987, biuro@e-ib.pl 

■Przygotujemy audyt energetyczny, który pozwoli ci uzyskać kompletną informacje, jak:▪︎najskuteczniej ocieplić budynek,▪︎wybrać najlepsze dla twojego domu źródło ciepła,▪︎uzyskać maksymalną dotację, mamy 100% skuteczność,▪︎płacić niższe rachunki za ogrzewanie.

■Wsparcie finansowe możesz otrzymać na projekty:

▪︎zakończone (oprócz dotacji z prefinansowaniem),

▪︎w trakcie realizacji lub

▪︎jeszcze nierozpoczęte.️ 

Czyste Powietrze to obecnie najkorzystniejszy program rządowy finansujący inwestycje domową w kwocie do 136 200 zł Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku polskim i niemieckim z branży energetycznej. Posiadamy doświadczenie w pozyskiwaniu dotacji dla osób fizycznych. Współpracujemy z audytorem energetycznym. Posiadamy swoje zespoły montażowe i budowlane.Naszą dewizą jest zadowolenie klienta oraz działanie, które prowadzi do dalszych poleceń. ️Jeżeli powyższa informacja znajduje się w obszarze Państwa zainteresowania to zapraszamy do kontaktu. Nasz ekspert przyjedzie do Państwa, doradzi i ustali indywidualny plan działania.